KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12634206
nr 1263 4206
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Dans. Signerad Lindquist -44, ca 31x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:52:47
28/6 02:09:12
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)